Zumbara Kitlesel Finansman Kampanyamızı 15 Haziran’da Durdurma Kararı Aldık

aysegulguzel |
20 Haziran 2013 |

Geçen hafta, 28 Mayıs’da başlattığımız kitlesel finansman kampanyasını durdurarak, ileri bir tarihe erteleme kararı almıştık. Tüm olan olayların ortasında duyuruyu sizlerle paylaşmakta geciktik. O tarihte hazırladığımız duyuruyu, aşağıda görebilirsiniz:

Bildiğiniz gibi 28 Mayıs tarihinde Zumbara için bir kitlesel finansman kampanyasına başlamıştık. Sizlere yaşadığımız finansal zorluklardan bahsetmiş ve dileğimizin, bize ve Zumbara’ya inanan kişilerin destekleriyle yola devam edebilmek olduğunu söylemiştik. Bu kampanyaya başladığımız gün Gezi parkı olaylarının başlangıcı ile aynı güne denk geliyor. Eeeee, hayatta hiç bir şey tesadüf değildir. Üzerinden 18 gün geçti ancak biz finansal zorluklarımızı, kampanyayı, tüm diğer gerçeklikleri unuttuk ve Gezi Parkı deneyiminin içerisinde var olduk. Gezi parkı Zumbara vizyonunu, birlik, bütünlük, bolluk, bereket, dayanışma hissiyatını her gün yaşamamızı sağlayan, insani değerlerimizi, farklılıklarımızı, değerli hissetme ve destek olmak isteme güdülerimizi ortaya çıkaran; bir rüya kadar güzel olan bir gerçeklik oldu bizim için. 

Bir baktık, zaman geçip gidiyor, malum kitlesel finansman kampanyası da sadece bir ay sürüyor ve bu yaşamakta olduğumuz deneyim belki insan ömründe sadece bir kez gelir insanın başına dedik ve tamamen akışa bıraktık her şeyi. Şimdilik kampanyayı iptal etme kararı almış bulunuyoruz. Yakın tarihte yeniden başlayarak, desteklerinizi istiyor olacağız. Şu ana kadar bize destek vermiş kişilerin hesaplarından herhangi bir kesim yapılmayacak.

Gezi parkında hissedilen dayanışma ve birlik duygusunun daim olması, önce tüm Anadolu’ya, oradan da tüm dünyaya yayılması dileği ile.

Aşk’la kalın,

Sevgiler,

Zumbara Ekibi

Zumbara Kitlesel Finansman Kampanyamızı 15 Haziran’da Durdurma Kararı Aldık için 2 Yorum

  1. anonim, civarı yazdı:

    Zumbarada para kazananız için hiç bi şansınız yok. Reklamlarla da nereye kadar? Sanmıyorum ki çok uzun vadeli reklamlar gitsin.. Cok iyi bir proje cok hoş mükemmel ancak ne biliyim, her Türk girişimcinin başına geldiği gibi umarım sizde kısa süre içinde kapanıp gitmezsiniz…

    Desteğim sizinle olacak..

  2. Pingback: Gezi Parkı Sürecinin Zumbara için Anlamı ve Yapabilecekleriniz | Zumbara Blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>