Zumbara.com’u keşfe çıkalım vol.1

yelizyilmaz |
26 Şubat 2014 |

Bugün bir servisin altına yapılan yorumdan sonra bu yazıyı yazma ihtiyacı duydum. Hatta bir seri halinde Zumbara.com‘un gözden kaçan özelliklerini mümkün olduğunca listelemeye karar verdim :) Bu yazı dizisi Zumbara.com’a yeni üye olanlara da yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Ankara’da ‘Sürdürülebilir Yaşam Destek Grubu’ oluşturmak için açılan servisi çok beğendiğini söyleyen Selim, Zumbara’da ‘beğen’ diye bir seçeneğin olabileceğinden bahsetmiş.

Aslında Zumbara.com’da açılan servisleri favorileyebiliyoruz. Bunun için yapılması gereken ise şu. Anasayfada servislere bakarken, beğenilen servisin fotoğrafının üzerine farenin imlecini getirirsek, sağ üst köşesinde bir ‘kalp’ işareti beliriyor. Bu kalbe tıklayınca da bu servis ‘Favorilerim’ kısmına ekleniyor. Böylece birisinin Zumbara’daki profilini incelerken favori servislerini de görmek mümkün oluyor :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>