Zumbara Bahane Oldu, İmece Gerçek…

aysegulguzel |
26 Kasım 2013 |

Merhabalar,

Zumbara imece fonu başladığı günden beri Zumbara topluluğunun yaratıcılığı, cömertliği ve şefkati bizi heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor.

Aysu’nun ve Işıl’ın arkadaşlarıyla hazırlayıp Sosyal Değişim Fabrikası ve Buğday derneğinde Zumbara niyetine insanlara tattırdıkları bereketi bol aşure, Hande’nin satışa çıkardığı yazıcıları, Erhan’ın başlattığı kitaplarımı satıyorum Zumbara’ya destek kampanyası, Tijen’in Mutfakta Zen kitabı etkinliğinde kumbarada toplanan parayı Zumbara’ya armağan etmesi… Ve yine bu niyet ile bize gelen son çağrı: Erçin ve Burcu önümüzdeki 3 hafta Çarşambaları Galata Şifahanesinde Zumbara hayrına manuel terapi, reflexoloji ve access bars terapisi servisleri veriyorlar. Yapmanız gereken basit:

  1. Erçin ve Burcu’nun ve verdikleri servisler hakkında daha fazla bilgi için buraya bakınız
  2. Almak istediğiniz servisi, gün ve saatleri aysegulguzel@zumbara.com‘dan bize email atın
  3. Programa göre size uygun zamanı konfirme edelim
  4. Karar verilen saatte Galata Şifahanesine gelin ve servisinizi alın (Adres: Büyük Hendek Cad. No: 21/2 Kuledibi-Beyoğlu-İstanbul)
  5. Servis sonrası Zumbara niyetine içinizden gelen ücreti kumbaraya atın

Son olarak bütün bu imeceyi, bolluğu, armağanları kutlamak ve biraraya gelmek için bu Perşembe akşamı saat 19:00′da Studio-X’de toplanıyoruz. Hikayeler, muhabbet, güzel müzik ve atıştırmalıklar ile birlikte bize katılın, hep birlikte kutlayalım!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>