26.000 X 10 = 260.000 TL. Büyük Bir Gücüz, Farkında Mısın?

aysegulguzel |
21 Kasım 2013 |

Charles Eisenstein, Zumbara’nın ev sahipliği yaptığı GIFTIVAL etkinliği için İstanbul’a geldiğinde yaptığı konuşmasında şöyle demişti: ‘İçiniz çok iyi bilir yapmak istediğinizi, burada var olma sebebinizi ancak bunun her zaman mantıklı bir açıklaması olmadığı, akıl sürekli konuştuğu ve sosyal dönüşümde süreç nispeten uzun olduğu için emin olamayabilirsiniz doğru yolda olup olmadığınıza.’

Kutsal ekonomi kitabının yazarı Charles’ın bahsettiği duyguyu yaşamışlığımız var ekip olarak. Acaba Zumbara işe yarıyor mu, gerçekten ilişki yaratıyor mu, güvenli topluluklara gidişte bir araç olabilir mi sorularını kendimize sormuşluğumuz var. Topluluğun hikayeleri bu süreçte bizlerin en büyük motivasyon kaynağı.

İşte tam da bu sebeple biayda.com’da devam etmekte olan imece fonu kampanyası bizler için çok değerli. Zumbara’nın devam etmesi için taşın altına elini koyan insanların olduğunu görmek çok anlamlı. İmece fonunda ihtiyaç duyduğumuz miktar toplanırken bunun imece bir şekilde olması bizler önemli olan. Her birimizin az da olsa katkıda bulunduğu, her birimizin desteği ile ayağa kalkan bir yapı Zumbara topluluğunun özlemini duyduğu. Zumbara dünyasında bulunan 26.000 kişi sadece 10’ar TL verdiğinde 260.000 TL’ye ulaşıyoruz. Büyük bir gücüz ve biz bize yeteriz eğer gerçekten inanır ve görebilirsek.

1 haftada 42 kişiden topladığımız 5860 TL ile hedefimizin %64’üne ulaştık. Tamamlayacağımıza güvenerek zumbara.com’u geliştirecek ekip ile haftaya Çarşamba kodlamaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Alternatiflerimizi hep birlikte yaratabiliriz. Bugün bize destek olmanıza ihtiyacımız var. zumbara.com’a can verme kutlaması etkinliğinde bize katılın ve hedeflerimizi gerçekleştirmenin keyfine ortak olun.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>